چهارشنبه 19 مرداد 1401 | Wednesday, 10 August 2022
0
پنجشنبه 13 مرداد 1401-22:35

یکشنبه ۱۹ دی‌ماه ۱۳۷۲؛ ناهار با شجریان/خاطرات مدیریت ده ساله علی لاریجانی در صدا و سیما؛ کتاب هوای تازه

این جلسه به اهتمام آقای دکتر حاج سید جوادی تشکیل شد. جلسه خوبی بود. مقداری راجع به فعالیت‌های آقای شجریان بحث شد. ناهار در خدمت ایشان بودیم و در هنگام خداحافظی نیز هدیه ای تقدیم ایشان شد.
یکشنبه ۱۹ دی‌ماه ۱۳۷۲؛ ناهار با شجریان/خاطرات مدیریت ده ساله علی لاریجانی در صدا و سیما؛ کتاب هوای تازه
یکشنبه ۱۹ دی‌ماه ۱۳۷۲
ساعت ۱۱ همراه با مدیران کل، ملاقاتی با آقای ناطق نوری، رئیس مجلس داشتیم. ایشان درباره حرکت جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نکات جالبی مطرح و به اینجانب اظهار لطف کردند.
ساعت ۱۲ آقای دکتر حاج سید جوادی [مشاور وزیر ارشاد] و استاد شجریان تشریف آوردند. این جلسه به اهتمام آقای دکتر حاج سید جوادی تشکیل شد. جلسه خوبی بود. مقداری راجع به فعالیت های آقای شجریان بحث شد. ناهار در خدمت ایشان بودیم و در هنگام خداحافظی نیز هدیه ای تقدیم ایشان شد. ساعت ۱۶ در جلسه هیات دولت شرکت کردم.
بحثی مطرح شد که کلینتون فشار زیادی بر دولت روسیه می آورد که درباره فروش اسلحه به ایران تجدید نظر کند. نظرات آقای نظربایف، رئیس جمهور ترکمنستان درباره یلتسین جالب بود. به نظر او کار با یلتسین تمام است و وضع مزاجی او خراب. شب منزل علی آقا مطهری شام دعوت بودیم. با خانواده به آنجا رفتیم.
چون شب مبعث بود و جلسه انس با اقربا، شیرینی کار را بیشتر می کرد، تا دیر وقت آنجا بودیم. البته فردا می خواهم برای کوهنوردی به کلکچال 
بروم، که با این دیر خوابیدن و صبح زود به کوه رفتن، خیلی جور نیست!

به اشتراک بگذارید: